KISACA HAKKIMIZDA

1998 yılında Gaziantep'te PET preform imalatıyla başlayan plastik sektöründeki faaliyetimiz, 2010 yılında Ürdün'de kurduğumuz tesisle yıllık 72,000 tonluk kapasiteye ulaşmıştır.

GIDA
AMBALAJI
Ürünleriniz için yenilikçi ve kaliteli ambalajlar üretiyoruz.
GIDA DIŞI
AMBALAJ
Üstün hizmet kalitemiz ile %100 Müşteri Memnuniyetini esas alarak ambalaj sektöründe çözümler yaratıyoruz.
PREFORM

Teknolojik yenilikler çerçevesinde devamlılık ve gelişme.

SUNPET AMBALAJ

1998 yılında Gaziantep'te PET Preform imalatıyla başlayan plastik sektöründeki faaliyetimiz, 2010 yılında Ürdün'de kurduğumuz tesisle yıllık 72,000 tonluk kapasiteye ulaşmıştır. 2016'da yaptığımız yeni yatırımlarla FLEXIBLE AMBALAJ sektörüne merhaba demenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Pazar taleplerini değerlendirerek, tüm üretim proseslerini ihtiyaç ve talepleri en üst seviyede karşılayacak biçimde planlamış olan firmamız, Kalite yaklaşımını müşteri odaklı bakış açısıyla sizlere en hızlı ve en uygun biçimde hizmet edebilmek üzere kurgulamıştır. Üretimden sevkiyata kadar geçen tüm süreçleri profesyonelce ve uluslararası standartlarda uygulamaya koyan SUNPET kaliteyi üretimin bir sonucu değil başlangıcı olarak görmekte ve toplam kalite yaklaşımı felsefesi dahilinde çalışmalarını yürütmektedir. Gıda ve gıda dışı birçok sektörün ambalaj ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde olan firmamızda, aynı zamanda Pet Preform üretimi de yılların verdiği tecrübeyle sürdürülmektedir. Sizlere hizmet verebilmenin mutluluğuyla, nice başarılara birlikte ulaşabilmek ümidiyle...
SUNPET

MİSYON & VİZYON

MİSYON

Toplam kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dinamik pazarlama organizasyonu ile toplam kalite felsefesinden taviz vermeksizin, mevcut ürün ve hizmetlerin verimliliğini ve karlılığını sürekli geliştirmek. Oluşturmuş olduğumuz kurumsal yapıyı ve şirket kültürünü korumak.

VİZYON

Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve hizmet yelpazemizi arttırmak ve müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden en yüksek katma değeri almalarını sağlamak. Nitelikli çalışanlarımızı en üst seviyede kullanmak ve çalışanlarımızın iş tatminini, mutluluğunu ve eğitim ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak.